Brýle Bliz ACTIVE-PROFLIP MAX Black, pink whit Red Multi

Neohodnoceno
 
 

RADIÁLNĚ VYTVOŘENO FUNKCIONÁLNOST ZA SVÉHO IMAGINACE. PROFLIP MAX nabízí skvělou ochranu a flexibilitu v nejrůznějších podmínkách
Proflip Max je aktualizovaná verze populární Proflip, která již za tím má několik úspěchů. Proflip XT byl široce využíván jak amatérskými, tak elitními v běhu a biatlonu. Nový aktualizovaný návrh Bliz má vylepšené funkce, včetně nového závěsu s vyššími body připevnění, což umožňuje, aby objektiv vyšel nahoru v horní poloze. 30mm silikonový popruh, třecí pryžová nosní podložka a jedna extra čočka jsou dodávány standardně s Proflip XT.

Proflip Max Black

1 980 Kč
Kategorie Lyžařské brýle
Zvolte variantu
Kód produktu 1400275/UNI Velikost: UNI 1 980 Kč
   
 

Proč si vybrat Bliz?
Ochranné sportovní vybavení je naší vášní! Neustále pracujeme na vývoji nových produktů a technických řešení k uspokojení stále se měnících trhových potřeb. S Bliz se můžete cítit bezpečně a zůstaňte soustředěni na váš sport a tyto tři důležité faktory by měly Blizu udělat zjevnou volbu:


DESIGN - Bliz je pronikán skandinávským designem, který je na špici ve funkci, technologii a vzhledu. Pečlivě vyvinuté, kvalitní produkty, které splňují nezbytné normy a požadavky.

FLEXIBILITA - Bliz poskytuje vysokou technickou a funkční úroveň výrobků. Funkce produktů a dostupné příslušenství kombinují tak, aby poskytovaly bezkonkurenční všestrannost a flexibilitu.

VALUE - Výhodné ceny společnosti Bliz spolu s flexibilitou produktů a příslušenství, které jsou zahrnuty v ceně nebo je lze zakoupit samostatně, vám poskytnou bezkonkurenční hodnotu jako spotřebitel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: