Dalbello Panterra 75 W GW LS

Neohodnoceno
 
 

Lyžujte s větší kontrolou a pohodlím díky botám Dalbello Panterra 75 W GW LS. Tyto ženské lyžařské boty nabízejí středně tuhý flex, což je ideální pro středně pokročilé lyžařky, které hledají vyvážený výkon na sjezdovce i mimo ni. S technologií GripWalk jsou připraveny na všechny typy vázání a terén.

5 500 Kč
Značka Dalbello
Kategorie Sjezdové boty
Zvolte variantu
Kód produktu 1100338/265 Velikost: 265 5 500 Kč
   
 

Boty Dalbello Panterra 75 W GW LS jsou navrženy speciálně pro ženy. S flexem 75 poskytují střední tuhost, což umožňuje pohodlný jízdní zážitek a kontrolu na sjezdovce. Tyto boty jsou ideální pro středně pokročilé lyžařky, které chtějí vylepšit své dovednosti.

Díky technologii GripWalk jsou tyto boty kompatibilní s různými typy vázání, což znamená, že si můžete být jisté, že budou fungovat na všech lyžařských výjezdech. Pohodlné vnitřní vycpávání lze upravit a ohřát pro maximální přizpůsobení vašim nohám.

S botami Dalbello Panterra 75 W GW LS budete připraveny na různé sněhové podmínky a terény. Tyto boty kombinují pohodlí s výkonem a jsou skvělou volbou pro lyžařky, které chtějí dosáhnout lepších výsledků a více zábavy na svých lyžích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: